Nóż turystyczny Boker Long Lead EDC (01SC080)
Boker Long Lead EDC |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Long Lead EDC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum BÖKER Long Lead EDC scyzoryk 01SC080 | 141 zł |
Magnum Nóż Magnum Long Lead EDC | 141 zł |
Nóż Magnum Long Lead EDC | 164 zł |
Magnum Nóż Long Lead EDC | 156 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →