Stacja zasilania BLUETTI AC300+B300
Wideo 28Zdjęcia 18 |
BLUETTI AC300+B300 wiele gniazdekUSB typu C 100Wfunkcja zasilacza awaryjnego UPSczysta sinusoida (PSW)ładowanie bezprzewodoweszybkie ładowanie USBdodatkowa bateriawbudowany zasilaczLiFePO4 stacja dokującaz modułem bateryjnym 1 jednostka |
|
Stacja dokująca. 4 porty USB A, 1 port USB C. Zapalniczka samochodowa. Akumulator LiPo4. Moc ładowania bezprzewodowego 15W (2 pola). Dozwolone są skoki do 6000 watów.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLUETTI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLUETTI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLUETTI AC300+B300
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bluetti zestaw AC300 + B300 Power Station | Stacja zasilania + moduł rozsz | 11 066 zł |
Stacja zasilania BLUETTI AC300 + B300 3072Wh | 11 066 zł |
Stacja zasilania Bluetti AC300 + moduł B300 AC300+B300 | 16 999 zł |
Bluetti Ac300 + B300 Stacja Zasilania + Moduł Life | 13 005 zł |
Stacja zasilania BLUETTI AC300 + B300 3072Wh | 11 066 zł |
BLUETTI Bluetti zestaw AC300 + B300 Power Station | Stacja zasilania + mod | 16 999 zł |
Stacja zasilania BLUETTI AC300 + B300 3072Wh | 11 066 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje BLUETTI AC300+B300
Ceny na BLUETTI AC300+B300 |
---|---|---|---|---|
BLUETTI AC300 | od 6 499 zł | 2 oferty | ||
BLUETTI AC300+B300 | od 11 066 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →