Nawilżacz Blaupunkt AHA501
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Blaupunkt AHA501 |
|
Debiutujący w sprzedaży latem 2022 roku nawilżacz marki Blaupunkt to średniej klasy urządzenie z funkcją dyfuzora aromatu. W przeciwieństwie do większości konkurentów ma niezależne sterowanie dla tych dwóch funkcji - nawilżania i aromatyzacji. W związku z tym mogą być używane pojedynczo lub razem. Deklaruje się również możliwość użycia olejków eterycznych do aromaterapii, przewidziano specjalne miejsce do mocowania butelek do późniejszego rozpylania, a także 3 tryby aromatyczne.
Nawilżacz Blaupunkt AHA501 wyposażony jest w membranę ultradźwiękową, obsługuje 4 szybkości parowania (w tym cichy tryb nocny) i zużywa do 240 ml płynu na godzinę. W związku z tym 4-litrowy zbiornik na wodę nie będzie musiał być uzupełniany dłużej niż 16 godzin. Samo „tankowanie” jest tak proste i wygodne, jak to tylko możliwe, ponieważ zapewnione jest uzupełnianie od góry: wystarczy zdjąć górną pokrywę i dodać płyn z dzbanka lub innego pojemnika. Wśród innych cech urządzenia warto podkreślić obecność timera wyłączenia w zakresie od 2 do 12 godzin (w krokach co 2 godziny) oraz wkładu demineralizującego (służy do zmiękczania wody i zmniejszania intensywności tworzenia białej płytki) .
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Kup Blaupunkt AHA501
Wszystkie ceny 6 →Nawilżacz ultradźwiękowy BLAUPUNKT AHA501 | 251 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy BLAUPUNKT AHA501 | 251 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy BLAUPUNKT AHA501 | 246 zł |
Nawilżacz powietrza Blaupunkt, z dyfuzorem zapachów | 279 zł |
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHA501 Biały | 245 zł |
Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHA501 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 279 zł |