Combo gitarowe Blackstar ID:Core Beam
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Blackstar ID:Core Beam |
|
Wzmacniacz combo jest kompatybilny z gitarami elektrycznymi, gitarami elektroakustycznymi i basami. Obsługa Bluetootha.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackstar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackstar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackstar ID:Core Beam
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackstar ID Core Beam Bluetooth gitara i wzmacniacz basowy Combo przełącz | 1 520 zł |
BLACKSTAR 312430 ID Core Beam Amp IDCOREBEAM | 1 283 zł |
Blackstar IDCore Beam Bluetooth Bronco Grey gitara elektryczna/bas/wzmacni | 903 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →