Opalarka Black&Decker KX2200K
Zdjęcia 3 |
Black&Decker KX2200K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker KX2200K
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KX2200K-QS - Decapador Térmico 2000W de Alto Rendimiento con maletín KX220 | 219 zł |
Black & Decker 2000w heavy duty heat gun | 260 zł |
Opalarka BLACK&DECKER KX2200K-QS | 225 zł |
Black&Decker Black+decker opalarka 2000w walizka kx2200k | 257 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości opalarki Black&Decker KX2200K:
- Długość kabla sieciowego - 3 m
PolecamyPorównaj w tabeli →