Aerator Black&Decker GD300
Zdjęcia 6 |
Prosta i kompaktowa wertykulator elektryczny do pielęgnacji trawników i trawników na małym obszarze. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego. Wyposażony w niewielki kolektorowy silnik elektryczny o mocy 600 W. Ma niewielką szerokość roboczą 30 cm, obracający się wał ze stalowymi elementami sprężynowymi tworzy gęstą sieć przebić w powierzchniowej warstwie gleby i pozostawia wiele płytkich nacięć w darni.
Równolegle z tym zabiegiem usuwana jest szata roślinna z zeszłorocznej suchej roślinności, opadłych liści i mchu, co utrudnia dokarmianie młodej trawy. Terminowe wykonanie wertykulacji znacznie ułatwia dostęp powietrza, wody i nawozów do systemu korzeniowego roślin oraz stwarza warunki do intensywnego wzrostu gęstej trawy. Wertykulator Black & Decker GD300 jest wyposażony w synchroniczną centralną trzypozycyjną regulację głębokości dla noży stalowych. Pozycja dolna zapewnia najbardziej energiczny zabieg z zanurzeniem na głębokość 2 mm, podczas gdy pozycja górna pomaga dokładnie rozczesać trawnik bez naruszania górnej warstwy darni. Urządzenie jest łatwo demontowane do przechowywania i montowane do pracy, zajmuje minimum demontowanej przestrzeni, jest bezpretensjonalne i nie wymaga specjalnej konserwacji.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker GD300
Black&Decker Wertykulator GD 300 zbiornik 30L (GD300) | 516 zł |
Black&Decker Black+decker wertykulator 600w gd300 | 495 zł |
Aerator BLACK&DECKER GD300, 600 W | 441 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name PAW PATROL / Psi Patrol Chase Plusz Interaktyw | 462 zł |
Black+Decker GD300 | 520 zł |