Ekspres do kawy Black&Decker BXCO850E brązowy
Zdjęcia 6 |
Black&Decker BXCO850E brązowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BXCO850E brązowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLACKDECKER BXCO850E - ekspres do kawy 850 W 20 barów 2 filiżanki funkcja | 460 zł |
Ciśnieniowy kolbowy Black&Decker BXCO850E czarny AGDM-EKS-BCR-002 | 462 zł |
BLACK+DECKER Ekspres ciśnieniowy kolbowy Black+Decker BXCO850E (850W) | 506 zł |
Ekspres ciśnieniowy Black&Decker BXCO850E | 462 zł |
Ekspres kolbowy BLACK+DECKER, 850 W, 20 barów | 549 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy Black+Decker BXCO850E (850W) | 462 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy Black+Decker BXCO850E - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →