Black&Decker BHHV 315 B
Zdjęcia 11 |
Black&Decker BHHV 315 B 2020 rokakumulatorowy |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Kup Black&Decker BHHV 315 B
Wszystkie ceny 17 →BHHV315J-QW - Aspirador de Mano GEN 11 12V 15 Ah Boca fina extensible y ce | 270 zł |
Black & Decker R?czny BLACK+DECKER DustBuster | 304 zł |
Ręczny Black&Decker Dustbuster BHHV315B-QW AGDM-ODK-BCR-051 | 269 zł |
Odkurzacz ręczny Black&Decker Dustbuster | 281 zł |
Odkurzacz ręczny BHHV315J BLACK+DECKER - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 281 zł |
Model akumulatora do samochodu i domu
Bezprzewodowy odkurzacz domowy Black & Decker BHHV 315 B różni się dość wysokimi kosztami w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami samochodowymi zasilanymi z sieci pokładowej pojazdu. Jednak w tym przypadku jest to uzasadnione szerokimi możliwościami zastosowania modelu, który można wykorzystać do oczyszczania samochodu, oczyszczania kuchni i skutecznej pielęgnacji mebli tapicerowanych. Dzięki gabarytom 17x32x40 i wadze 1,07 kg urządzenie jest bardzo mobilne i łatwe do przenoszenia. Urządzenie wyróżnia nietypowe umieszczenie przezroczystego, nieusuwalnego pojemnika na kurz o pojemności 0,7 litra, umieszczonego za silnikiem elektrycznym. Dwuetapowa obróbka przepływu ssania odbywa się za pomocą grubego filtra z tworzywa sztucznego i drobnego filtra z fluoroplastu. Opróżnianie pojemnika na kurz odbywa się po prostu przez naciśnięcie przycisku, który zwalnia blokadę zatrzasku pokrywy na zawiasach. Również w silniku znajduje się wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 1,5 A*h, którego ładowanie wystarcza na 16 minut ciągłej pracy. Cyklonowy system odpylania z wirowym przepływem powietrza zapewnia wysoką moc ssania 20 watów.
Regulowana moc ssania
W górnej części korpusu znajduje się duża wygodna rączka. Posiada wbudowany wskaźnik LED pozostałego poziomu naładowania akumulatora oraz przycisk start, który umożliwia regulację pracy odkurzacza w 2 trybach: ekonomicznym i turbodoładowanym. Akumulator jest ładowany za pomocą dostarczonego kabla z zasilaczem i stacją dokującą, która automatycznie odłącza obwód, gdy akumulator jest w pełni naładowany, co zajmuje około 4 godzin. Dzięki tej funkcji nie ma konieczności monitorowania poziomu naładowania, a urządzenie można na stałe przechowywać w stacji dokującej. Odkurzacz wyposażony jest w zintegrowaną wysuwaną ssawkę szczelinową, która jest na stałe umieszczona w dość długiej końcówce roboczej.