Bity / nasadki Black&Decker A7142
Zdjęcia 10 |
Black&Decker A7142 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker A7142
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black Decker A7142 A7142-XJ czarny | 68 zł |
Zestaw kluczy nasadowych i bitów BLACK&DECKER A7142-XJ (31 elementów) | 100 zł |
Zestaw narzędzi Black&Decker 31 el. (A7142) | 100 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →