Bity / nasadki Black&Decker A7104
Zdjęcia 5 |
Black&Decker A7104 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker A7104
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy nasadowych i bitów BLACK&DECKER A7104-XJ (56 elementów) | 80 zł |
Dewalt Dewalt Black+decker zestaw akcesoriów 56elem. | 74 zł |
Zestaw kluczy nasadowych i bitów BLACK&DECKER A7104-XJ (56 elementów) | 80 zł |
Zestaw akcesoriów BLACK&DECKER A7104, 56 elementów | 64 zł |
A7104 Zestaw bitów i wkrętak z grzechotką 56 elementów BLACK&DECKER | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →