Katalog   /   Sport i rekreacja   /   Sporty zimowe   /   Kaski narciarskie   /   Black Crevice

Kask narciarski Black Crevice Kitzbuhel

Zdjęcia - Kask narciarski Black Crevice Kitzbuhel
Black Crevice Kitzbuhel
Kolor
Typ
męski
Rozmiar
S, M, L
Klamra do maski
Regulowana wentylacja
Regulacja rozmiaru
Kieszenie na słuchawki
Materiał skorupy
tworzywo sztuczne ABS
Waga
540 g
Oficjalna strona
blackcrevice.at
Data dodania do E-Katalog
Październik 2018
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Crevice 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Crevice.

Kup Black Crevice Kitzbuhel

Wszystkie ceny 28 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Black Crevice Kask narciarski Kitzbühel BCR143764 czarny Carbon rozm L BCR143764-CW-L

Amazon.pl
Złóż skargę
254 

Kask narciarski Black Crevice Kitzbuhel Black Blue 59 60 cm

Kask BLACK CREVICE Kitzbuhel Black Blue 59 - 60 cm Folia na goglach.⛔ ✅ Kask narciarski z przemyślanym systemem wentylacyjnym... więcej; 10 otworów wentylacyjnych. ✅Pokrętło regulacyjne do indywidualnego dopasowania do rozmiaru głowy; regulowany pasek pod brodę w kształcie litery Y zapewnia optymalne trzymanie; wyściółka paska pod brodę. ✅Oddychająca, antybakteryjna i wyjmowana wyściółka wewnętrzna, można prać w temperaturze 30°C. ✅W zestawie jest pokrowiec na kask ✅Wyprodukowany zgodnie z normą CE EN 1077; ✅rozmiar 59 cm - 60 cm ✅Super lekki kask charakteryzuje się szybkoschnącą i antybakteryjną obudową z materiału z siateczki i polaru, którą dzięki
Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
144 

Kask Black Crevice Kitzbuhel Black 2020

Empik.com
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
136 

Black Crevice Kask narciarski Kitzbühel BCR143764 czarny rozm M BCR143764-BW-M

Amazon.pl
Złóż skargę
260 

Kask narciarski Black Crevice S 55-56 cm czarny oddychający z poliwęglanu

Allegro
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
169 
pokaż 20 ofert

Dynamika cen dla Black Crevice Kitzbuhel