Gurney BIG Maxi Digger
BIG Maxi Digger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BIG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BIG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BIG Maxi Digger
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Big Maxi Digger 800055811 | 281 zł |
Big Maxi Digger Sitzbagger Vehicle Żółty,Czarny 800055811XXX | 186 zł |
Big, jeździk Maxi Koparka | 189 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →