Środek pieniący Bialetti Montalatte MK01 stal nierdzewna
Bialetti Montalatte MK01 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bialetti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bialetti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bialetti Montalatte MK01 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spieniacz do mleka Bialetti Spieniacz do mleka 240 ml (0004430) | 289 zł |
Bialetti Soft Cream 115/240ml | 277 zł |
Bialetti Bialetti Milk Frother MK01 elektryczny spieniacz do mleka 240 ml | 347 zł |
BIALETTI Spieniacz elektryczny do mleka BIALETTI Milk Frother MK01 (kolor | 309 zł |
Bialetti Milk Frother MK01 - elektryczny spieniacz do mleka 0004430 | 408 zł |
Spieniacz do mleka BIALETTI Milk Frother MK01 | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →