Inhalator (nebulizator) Beurer FS 60
Zdjęcia 4 |
Beurer FS 60 |
|
Zawiera dyszę do aromaterapii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer FS 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer FS 60 - facial steamer | 227 zł |
Beurer FS 60 biało-różowy AGDM-PTW-BEU-071 | 169 zł |
BEURER FS 60 sauna do twarzy 1 szt. | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →