Kabina prysznicowa Besco Viva 121x81 prawa
Zdjęcia 9 | 2 995 zł Kup! Besco Viva kabina prostokątna prawa 120x80x195cm przejrzyste VPP-128-195Cplytki-lazienki.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Besco Viva 120x80 VPP-128-195C |
|
Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowa powłoka szklana Besco ProClean. Do kabiny jest zsyp, który odprowadza wodę. Zawias do podnoszenia drzwi.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Besco Viva
Ceny na Besco Viva |
---|---|---|---|---|
Besco Viva 101x81 lewa | od 2 900 zł | 4 oferty | ||
Besco Viva 101x81 prawa | od 2 920 zł | 1 oferta | ||
Besco Viva 121x81 prawa | od 2 995 zł | 1 oferta | ||
Besco Viva 121x91 lewa | od 2 998 zł | 4 oferty | ||
Besco Viva 121x91 prawa | od 2 909 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →