Ścianka prysznicowa Besco Vayo 100x120 VY-100-200C
Zdjęcia 6 |
Besco Vayo 100x120 VY-100-200C |
|
Magnetyczna uszczelka drzwi. Standardowa powłoka szklana Besco ProClean. Do kabiny jest zsyp, który odprowadza wodę. Zawias do podnoszenia drzwi.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Besco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Besco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Besco Vayo 100x120 VY-100-200C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BESCO VYB-100-200C VAYO BLACK walk in przesuwny przejrzyste szkło w sprzed | 1 424 zł |
Ścianka prysznicowa rozsuwana 100 cm Vayo Black Besco ✖️AUTORYZOWANY DYSTR | 1 424 zł |
BESCO VY-100-200C VAYO walk in przesuwny przejrzyste szkło w sprzedaży 100 | 1 359 zł |
Besco Vayo Black kabina walk-in 100x200cm przejrzyste VYB-100-200C | Darmo | 1 425 zł |
PMD Besco Vayo Black Kabina walk-in 100x200 cm profile czarny mat szkło pr | 1 413 zł |
Modyfikacje Besco Vayo 100x120 VY-100-200C
Ceny na Besco Vayo 100x120 VY-100-200C |
---|---|---|---|---|
Besco Vayo 100x120 VY-100-200C | od 1 359 zł | 5 oferty | ||
Besco Vayo 110x120 VY-110-200C | od 1 424 zł | 5 oferty | ||
Besco Vayo 120x120 VY-120-200C | od 1 400 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →