Patelnia BergHOFF Leo Graphite 3950479 28 cm
BergHOFF Leo Graphite 3950479 |
|
Nadaje się do wszystkich płyt grzewczych, w tym indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BergHOFF Leo Graphite 3950479
Ceny na BergHOFF Leo Graphite 3950479 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Graphite 3950477 20 cm | od 129 zł | 1 oferta | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950478 24 cm | od 155 zł | 1 oferta | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950479 28 cm | od 219 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →