Patelnia z dwoma uchwytami BergHOFF Leo Balance 3950427 26 cm szary
BergHOFF Leo Balance 3950427 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BergHOFF Leo Balance 3950427 26 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Sauté z powłoką nieprzywierającą z pokrywą i dwoma uchwytami Bala | 263 zł |
Patelnia BERGHOFF Leo 26 cm | 250 zł |
Patelnia BERGHOFF Leo 26 cm 3950427 | 250 zł |
BergHOFF, Patelnia z 2 uchwytami i pokrywą Balance Eco, szara, 26 cm | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →