Patelnia BergHOFF Comfort 1100238 28 cm stal nierdzewna
BergHOFF Comfort 1100238 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BergHOFF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BergHOFF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje BergHOFF Comfort 1100238
Ceny na BergHOFF Comfort 1100238 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Comfort 1100236 20 cm chrom | od 139 zł | 1 oferta | ||
BergHOFF Comfort 1100237 24 cm chrom | od 229 zł | 2 oferty | ||
BergHOFF Comfort 1100238 28 cm stal nierdzewna | od 229 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →