Projektor BenQ MH550 (9H.JJ177.13E)
Zdjęcia 6 |
Wysokiej jakości biurkowy projektor o rozdzielczości DLP FullHD z solidnym układem optycznym, mocną lampą, poprawnym odwzorowaniem kolorów i wbudowanym głośnikiem 2W. Umieszczony jako produkt średniej klasy przeznaczony do użytku w salach konferencyjnych, salach spotkań i salach wykładowych (możliwy montaż sufitowy). Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości matrycy DMD amerykańskiej firmy Texas Instruments, projektor BenQ MH550 gwarantuje wysoką klarowność obrazu i wysoki współczynnik wypełnienia pikseli.
Zespół lampy z mocną lampą wysokoprężną (200 W) jest w stanie dostarczyć do 3500 lumenów jasności, co pozwala na prezentacje w oświetlonych salach audytoryjnych i małych salach konferencyjnych przy zachowaniu pełnej jakości obrazu. Zoom optyczny o powiększeniu 1,1x oraz wysokiej jakości szklany obiektyw pozwala na montaż projektora w odległości do 12 m i uzyskiwanie obrazów o przekątnej do 7,6 m. Zapewniona jest korekcja zniekształceń pionowych. Dostępny jest specjalny tryb SmartEco, który wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin. Projektor obsługuje wszystkie popularne interfejsy (HDMI 1.4, VGA D-sub, Composite, S-Video), co pozwala na bezproblemowe podłączenie laptopa, komputera PC lub adaptera do strumieniowego przesyłania treści (np. Google Chromecast).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Kup BenQ MH550
Wszystkie ceny 18 →BenQ Projektor MH550 Full HD z wysoką jasnością 3500 ANSI lumenów elastycz | 3 409 zł |
BenQ Projektor MH550 - DLP projector - portable - 3D - 1920 x 1080 - 3500 | 2 856 zł |
Benq Projektor MH550 DLP 1080p 3500ANSI/20000:1/HDMI/ URBENDHMH550000 | 2 926 zł |
BenQ MH550 PJ-BNQ-324 | 2 859 zł |
Projektor BENQ MH550 | 2 918 zł |