Nóż turystyczny BENCHMADE Claymore 9070SBK
Zdjęcia 9 |
BENCHMADE Claymore 9070SBK |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BENCHMADE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BENCHMADE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BENCHMADE Claymore 9070SBK
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benchmade Nóż Benchmade 9070SBK Claymore | 1 099 zł |
Nóż Benchmade 9070SBK Claymore (9070SBK) | 812 zł |
Nóż Benchmade 9070Sbk Claymore | 999 zł |
Benchmade - Nóż składany automatyczny Claymore - Auto Lock - D2 - 9070SBK- | 999 zł |
Nóż Benchmade 9070SBK Claymore RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO | 999 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →