Fotelik rowerowy dla dzieci Bellelli Little Duck Clamp
Zdjęcia 7 |
Bellelli Little Duck Clamp |
|
Stosunkowo niedrogi model dziecięcego fotelika rowerowego popularnego włoskiego producenta Bellelli. Przeznaczony do mocowania na bagażniku i przewożenia dzieci ważących nie więcej niż 22 kg. Konstrukcja pasuje do bagażników o szerokości 12-17,5 cm, dzięki czemu jest kompatybilna z wieloma rowerami. Produkt ma wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej i wygodnej jazdy na rowerze z dziećmi w wieku od 1 do 5 lat.
Główne zalety to: miękkie siedzisko, wygodne podłokietniki, anatomicznie poprawny kształt oparcia. Klamra Bellelli Little Duck jest wyposażona w szerokie podnóżki z regulacją wysokości, które łatwo dostosowują się do wzrostu dziecka i chronią stopy przed kontaktem z kołami. W górnej części pleców znajduje się specjalne wgłębienie na kask. Otwory wentylacyjne w oparciu zapewniają dobrą wentylację w czasie upałów. Pasy bezpieczeństwa z trzypunktowym systemem gwarantują bezpieczne zamocowanie dziecka w foteliku, zapobiegając jego przypadkowemu wyślizgnięciu się lub samodzielnym wydostaniu się podczas jazdy. Istnieje również dodatkowy pasek, który mocuje się do ramy roweru, co zapobiega zsuwaniu się konstrukcji siedziska z bagażnika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bellelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bellelli.
Modyfikacje Bellelli Little Duck Clamp
Ceny na Bellelli Little Duck Clamp |
---|---|---|---|---|
Bellelli Little Duck Clamp | od 215 zł | 1 oferta | ||
Bellelli Little Duck Relax | od 282 zł | 3 oferty | ||
Bellelli Little Duck Standard | od 203 zł | 4 oferty |