Pielucha Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 54 pcs
Zdjęcia 3 |
Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 54 pcs |
|
Pieluszki polskiej marki Bella Baby Happy to niedrogie artykuły higieniczne jednorazowego użytku. Przeznaczone są dla chłopców i dziewcząt w starszym wieku (o wadze od 16 kg), którzy z reguły już wiedzą, jak chodzić i aktywnie poznawać otaczający ich świat. Producent twierdzi, że ze względu na anatomiczny kształt pielucha nie będzie utrudniać ruchów dzieci, a porowata powierzchnia materiałów produkcyjnych, która przepuszcza powietrze, ochroni skórę przed podrażnieniem i pojawieniem się pieluszkowej wysypki.
Pieluszki Bella Baby Happy Junior Extra 6/54 szt. są wygodnie dopasowywane do ciała dziecka, w czym pomogą elastyczny rzep, gumka w pasie i podwójne marszczenia. Warstwa chłonna nie zawiera lateksu i skutecznie zwalcza nieprzyjemne zapachy. Dodatkową korzyścią jest obecność ekstraktu z zielonej herbaty, który może wywierać na skórę działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Opakowanie zawiera 54 pieluchy, które powinny wystarczyć na długi czas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bella Baby Happy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bella Baby Happy.
Modyfikacje Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 54 pcs
Ceny na Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 54 pcs |
---|---|---|---|---|
Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 18 pcs | od 27 zł | 1 oferta | ||
Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 38 pcs | od 37 zł | 1 oferta | ||
Bella Baby Happy Junior Extra 6 / 54 pcs | od 95 zł | 1 oferta |