Czytnik kart pamięci / hub USB Belkin Connect USB-C 6-in-1 Multiport Adapter (AVC008btSGY)
Zdjęcia 6 |
Belkin Connect USB-C 6-in-1 Multiport Adapter |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Belkin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Belkin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Belkin Connect USB-C 6-in-1 Multiport Adapter
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Belkin Koncentrator USB-C wieloportowy adapter 6 w 1 port 4K HDMI ładowani | 229 zł |
Belkin AVC008btSGY USB-C 6-1 Multiport USB-BLK-035 | 249 zł |
Belkin USB-C 6w1 AVC008BTSGY Szary | 229 zł |
Belkin USB-C 6-1 Multiport Adapter | 381 zł |
Belkin Stacja Hub do laptopa, HDMI USB SD, AVC008 | 319 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →