Kuchenka Beko FSE 62320 DX stal nierdzewna (7739486706)
Beko FSE 62320 DX stal nierdzewna 2020 rokzapłon automatyczny |
|
Model ten można zaliczyć do warunkowej kategorii klasycznych domowych pieców z płytą gazową i piekarnikiem elektrycznym. Jest pozycjonowana przez producenta w dolnym segmencie średniej półki cenowej i może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy szukają po prostu dobrego pieca o typowych parametrach od zaufanego producenta. Model wyposażony jest w czteropalnikową płytę gazową z powłoką powierzchni roboczej ze stali nierdzewnej.
Według producenta w urządzeniu zastosowano bardzo wydajne palniki gazowe, które zużywają mniej gazu i gotują szybciej niż standardowe rozwiązania. Posiada system samozapłonu i zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a producent dostarcza dwusekcyjne ruszty stalowe do umieszczenia naczyń bezpośrednio nad ogniem. Ponadto kuchenka Beko FSE 62320 DX wyposażona jest w piekarnik elektryczny o łącznej pojemności użytkowej 66 litrów. Z dodatkowego wyposażenia zapewniono połączenie grilla elektrycznego i systemu wymuszonej konwekcji, który stał się już klasykiem. Drzwi na zawiasach z podwójnymi szybami zapobiegną poparzeniom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko FSE 62320 DX stal nierdzewna
Wszystkie ceny 10 →Kitchen Beko FSE 62320 DX Beko-FSE62320DX | 2 006 zł |
Beko Kuchnia gazowo-elektryczna FSE62320DX HWBEKKMBF62320X | 1 699 zł |
Beko Kuchnia gazowo-elektryczna FSE62320DX 44106 | 1 699 zł |
Kuchenka Beko FSE62320DX | 1 684 zł |