Zamrażarka skrzyniowa Beko CF 100 WN 98 l (8994643200)
Zdjęcia 4 |
Beko CF 100 WN 2022 rokszybkie zamrażanie 98 l198 l |
|
Dość kompaktowa i pojemna zamrażarka skrzyniowa o wysokości 84,5 cm Model ten może bezpiecznie pracować przez cały rok, nawet zimą, przy temperaturach otoczenia do -15°C. Wygodną cechą modelu z punktu widzenia regularnej praktycznej obsługi jest zastosowanie elektronicznej jednostki sterującej. Panel nastawczy wyposażony jest w wygodne przełączniki przyciskowe, a także czytelną sygnalizację.
Producent zaimplementował również tryb SuperFreeze, który zapewnia szybkie i głębokie zamrożenie świeżości. Jest to najmłodszy model w linii systemów zamrażania CF. Pojemność komory roboczej wynosi 98 litrów. Zamrażarka skrzyniowa Beko CF 100 WN wyposażona jest w wyjmowany kosz, który zwiększa wygodę załadunku i rozładunku najczęściej używanych produktów. Pokrywę urządzenia można łatwo zamocować na określonej wysokości. W obiegu cyrkulacyjnym zastosowano tradycyjną sprężarkę tłokową. To niezawodne i wydajne rozwiązanie, które pozwala na zamrażanie z wydajnością do 6 kg/dobę. Zużycie energii elektrycznej jest ekonomiczne - w granicach 211 kWh / rok. Klamka ma wbudowaną konstrukcję, zwiększającą wygodę i niezawodność urządzenia. Zamrażarka należy do tych cichych - nie więcej niż 40 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko CF 100 WN 98 l
Wszystkie ceny 12 →BEKO CF100WN zamrażarka pozioma 845x545x545 A 100L | 1 550 zł |
BEKO Zamrażarka BEKO CF100WN Biały | 827 zł |
Beko CF100WN | 759 zł |
BEKO CF100WN AGDW-ZAM-BEK-028 | 799 zł |
Zamrażarka skrzyniowa Beko CF316WN | 1 599 zł |
Modyfikacje Beko CF 100 WN
Ceny na Beko CF 100 WN |
---|---|---|---|---|
Beko CF 100 WN 98 l | od 759 zł | 13 oferty | ||
Beko CF 200 WN 198 l | od 1 100 zł | 3 oferty |