Kolumny głośnikowe Behringer Eurolive B215D
Zdjęcia 5 |
Behringer Eurolive B215D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Behringer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Behringer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Behringer Eurolive B215D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Behringer Behringer B215D EUROLIVE Kolumny aktywne Black B215D | 1 389 zł |
Głośnik Eurolive aktywny PA Behringer B215D | 1 468 zł |
Głośnik Eurolive aktywny PA Behringer B215D - Prawie nowe BH-B215D | 1 185 zł |
Behringer Behringer B215D SET Kolumny aktywne Black B215D-SET | 2 928 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Behringer Eurolive B215D:
- Oddzielne wzmacniacze dla głośników LF (280 W) i HF (65 W)
- Regulacja poziomu tonów wysokich i niskich (± 15dB)
- Maksymalny pobór mocy - 600 W.
PolecamyPorównaj w tabeli →