Ładowarka BASEUS Light Electric Holder Wireless Charger
Wideo 1Zdjęcia 7 |
BASEUS Light Electric Holder Wireless Charger |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Kup BASEUS Light Electric Holder Wireless Charger
Wszystkie ceny 27 →Baseus Uchwyt samochodowy bezprzewodowy elektryczny elektryczny uchwyt aut | 153 zł |
Baseus Light Electric Car Holder with Qi inductive charger - Black | 127 zł |
Uchwyt Samochodowy BASEUS Le Dash Car Mount Wireless Charger | 124 zł |
Baseus Light Electric Holder uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną Qi | 150 zł |
Uchwyt na telefon BASEUS Light Electric Holder Czarny | 119 zł |
Smartfon w samochodzie służy zarówno jako nawigator, jak i do nadawania muzyki na magnetofon radiowy oraz w wielu innych rolach. Praktyczna wireless ładowarka BASEUS Light Electric Holder pomoże umieścić go w strefie dostępu kierowcy, która dodatkowo naładuje telefon za pomocą bezprzewodowej technologii Qi.
Zmienność instalacji
Po wyjęciu z pudełka uchwyt wyposażony jest w dwa rodzaje mocowań: wspornik z dużą przyssawką żelową oraz klips do mocowania na deflektorze systemu wentylacyjnego. To, który z nich zastosować, jest kwestią gustu każdego kierowcy. Aby przymocować smartfon do podkładki ładującej, dostarczane są przesuwne płatki boczne z gumowymi podkładkami. Automatycznie otwierają się po zbliżeniu do uchwytu telefonu, a następnie zamykają się, trzymając go bezpiecznie. Dolna stopa jest ręcznie regulowana na wysokość.
Bezprzewodowe ładowanie Qi
Mobilny gadżet usuwa się z „objęcia” uchwytu, naciskając przycisk otwierania mechanizmu. Znajduje się na dole obudowy po prawej stronie – sięgnięcie po przycisk za „plecami” szerokiego smartfona może być utrudnione. Z tym załatwionym. Co się ładuje? Wireless ładowarka BASEUS Light Electric Holder ładuje kompatybilne telefony komórkowe przy użyciu technologii bezprzewodowej Qi z maksymalną mocą do 15 W. Oddzielnie będziesz musiał dostarczyć do niego zasilanie.
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Urządzenie realizuje całą gamę różnych systemów zabezpieczeń elektrycznych: od przepięć, zwarć, przegrzania i przeciążenia. Akcesorium jest kompatybilne ze smartfonami od 4,7 do 6,5 cala, bezpiecznie trzyma je w „uścisku”, a nawet ładuje mobilne gadżety bez zbędnych przewodów – bajka ucieleśniona w praktyce.