Bluetooth-amplituner BASEUS Bluetooth USB to AUX BA01 (CABA01-01)
BASEUS Bluetooth USB to AUX BA01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASEUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASEUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASEUS Bluetooth USB to AUX BA01
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baseus BA01 | 48 zł |
Baseus BA01 Bluetooth 5.0 USB, AUX (czarny) KA-USB-BSUS-241 | 41 zł |
Adapter audio / bluetooth BASEUS CABA01-01 | 40 zł |
Transmiter samochodowy Baseus BA01 | 50 zł |
Adapter audio / bluetooth BASEUS CABA01-01 | 40 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →