Plecak BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 24 l (D31793)
Zdjęcia 6 |
BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 17 l24 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASE XX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASE XX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 24 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
base xx Laptop Backpack 15-173" - Plecak na notebooka z wyściełaną kieszen | 106 zł |
Dicota BASE XX Notebook Backpack 17.3" Black | 115 zł |
Plecak Base XX 17.3" (D31793) | 94 zł |
Modyfikacje BASE XX Laptop Backpack 15-17.3
Ceny na BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 |
---|---|---|---|---|
BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 17 l | od 72 zł | 4 oferty | ||
BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 24 l | od 94 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →