Plecak BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 17 l (D31792)
Zdjęcia 6 |
BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 17 l24 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BASE XX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BASE XX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 17 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DICOTA Plecak na laptopa D31792 BASE XX 13-15.6 cala czarny AODICNT1400005 | 77 zł |
Dicota Base XX Backpack 13-15.6'' black TOR-LAP-DIC-365 | 72 zł |
DICOTA Plecak na laptopa D31792 BASE XX 13-15.6 cala czarny 62841 | 77 zł |
Plecak Base XX 15.6" (D31792) | 75 zł |
Modyfikacje BASE XX Laptop Backpack 13-15.6
Ceny na BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 |
---|---|---|---|---|
BASE XX Laptop Backpack 13-15.6 17 l | od 72 zł | 5 oferty | ||
BASE XX Laptop Backpack 15-17.3 24 l | od 94 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →