Opona zimowa Barum SnoVanis 3 225/55 R17C 109T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum SnoVanis 3 225/55 R17C 109T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum SnoVanis 3 225/55 R17C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum SnoVanis 3 (225/55 R17 109/107T) 04440630000 | 849 zł |
Barum SnoVanis 3 ( 225/55 R17C 109/107T 8PR podwójnie oznaczone 104T ) | 857 zł |
Barum SnoVanis 3 ( 225/55 R17C 109/107T 8PR podwójnie oznaczone 104T ) 044 | 848 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →