Opona zimowa Barum Polaris 5 175/70 R13 82T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 175/70 R13 82T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 ( 175/70 R13 82T EVc ) 15412890000 | 272 zł |
Barum Polaris 5 (175/70 R13 82T) 15412890000 | 279 zł |
Opona Barum 175/70R13 POLARIS 5 M+S 82T - opony zimowe 1541289 | 265 zł |
Barum Polaris 5 ( 175/70 R13 82T EVc ) | 275 zł |
Opona Zimowa, Barum, Polaris 5 175/70R13 82T | 197 zł |
Opona osobowa zimowa BARUM Polaris 5 175/70 R13 82T Darmowa dostawa w 24 h | 212 zł |
Opony zimowe 175/70R13 82T Polaris 5 Barum | 215 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →