Opona zimowa Barum Polaris 5 155/80 R13 79T
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 5 155/80 R13 79T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 5 155/80 R13 79T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 5 ( 155/80 R13 79T EVc ) | 252 zł |
Barum Polaris 5 ( 155/80 R13 79T EVc ) 15411950000 | 249 zł |
Barum Polaris 5 (155/80 R13 79T) 15411950000 | 248 zł |
Opona osobowa zimowa BARUM Polaris 5 155/80 R13 79T Darmowa dostawa w 24 h | 458 zł |
Barum POLARIS 5 155/80R13 79T | 224 zł |
Opona osobowa zimowa BARUM Polaris 5 155/80 R13 79T | 458 zł |
Opony zimowe 155/80R13 79T Polaris 5 Barum 2023 | 195 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →