Opona zimowa Barum Polaris 3 165/80 R14 85T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Barum Polaris 3 165/80 R14 85T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barum Polaris 3 165/80 R14 85T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barum Polaris 3 MS - 165/80R14 85T - opony zimowe | 316 zł |
Barum Polaris 3 (165/80 R14 85T) 15411140000 | 303 zł |
Barum Polaris 3 ( 165/80 R14 85T ) | 308 zł |
Barum Polaris 3 ( 165/80 R14 85T ) 15411140000 | 304 zł |
Opona Barum 165/80R14 POLARIS 3 85 T - opony zimowe 1541114 | 289 zł |
Wideo recenzje
Polecamy