Lalka Barbie Hiking Doll Brunette with Puppy GRN66
Zdjęcia 5 |
Barbie Hiking Doll Brunette with Puppy GRN66 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Hiking Doll Brunette with Puppy GRN66
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Lalka Relaks GRN66 Mattel | 93 zł |
Lalka Barbie Barbie - Turystka (GRN66) | 77 zł |
Mattel, Barbie, Lalka Barbie, Turystka | 60 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →