Patelnia BALLARINI Lazise 75003-050 26 cm
BALLARINI Lazise 75003-050 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Lazise 75003-050 26 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 26 cm - Ballarini | 195 zł |
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Lazise - 26 cm | 200 zł |
Ballarini Lazise 75003-050-0 Indukcja Nieprzywierająca 26cm | 154 zł |
Ballarini Lazise Patelnia Nieprzywierająca Płytka 26 Cm | 214 zł |
Ballarini Lazise 75003-050-0 Indukcja Nieprzywierająca 26cm | 154 zł |
Ballarini LAZISE patelnia płytka 26 cm (75003-050-0) | 217 zł |
Patelnia Płytka 26 Cm Lazise Ballarini | 229 zł |
Modyfikacje BALLARINI Lazise 75003-050
Ceny na BALLARINI Lazise 75003-050 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Lazise 75003-052 20 cm | od 110 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-049 24 cm | od 139 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-050 26 cm | od 154 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-051 28 cm | od 156 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-053 32 cm | od 190 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →