Patelnia BALLARINI Lazise 75003-049 24 cm
BALLARINI Lazise 75003-049 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Lazise 75003-049 24 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Płytka 24 cm - Ballarini | 169 zł |
Ballarini Patelnia indukcyjna Ballarini Lazise - 24 cm | 139 zł |
Ballarini Lazise Patelnia Nieprzywierająca Płytka 24 Cm | 146 zł |
Ballarini LAZISE patelnia płytka 24 cm (75003-049-0) | 141 zł |
Patelnia BALLARINI Lazise 24 cm 75003-049-0 | 157 zł |
Patelnia Płytka 24 Cm Lazise Ballarini | 199 zł |
Modyfikacje BALLARINI Lazise 75003-049
Ceny na BALLARINI Lazise 75003-049 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Lazise 75003-052 20 cm | od 110 zł | 8 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-049 24 cm | od 139 zł | 6 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-050 26 cm | od 154 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-051 28 cm | od 156 zł | 7 oferty | ||
BALLARINI Lazise 75003-053 32 cm | od 190 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →