Torba Bahco 4750FB1-19A
Zdjęcia 4 |
Bahco 4750FB1-19A |
|
Maksymalne obciążenie 25 kg
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bahco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bahco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bahco 4750FB1-19A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bahco 4750FB1-19A otwarta torba na narzędzia wielokolorowa 40 cm | 311 zł |
Bahco Torba narzędziowa 4750FB1-19A | 924 zł |
BAHCO Otwarta torba narzędziowa, 47 x 23 x 36 cm, 4750FB1-19A | 493 zł |
Otwarta torba narzędziowa, 47 x 23 x 36 cm, 4750FB1-19A Lumarko | 749 zł |
Torba narzędziowa otwarta 19 cali z twardym spodem BAHCO | 314 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →