Wózek sportowy Baby Jogger Summit X3
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Niezawodny wózek sportowy będzie dobrą propozycją dla aktywnych rodziców, którzy wychodzą z dzieckiem nie tylko na spacery, ale również na jogging. Przede wszystkim jest niesamowicie wytrzymała i wytrzymuje obciążenia do 34 kg, czyli będzie służyła Ci jak najdłużej, dopóki maluszek nie podrośnie i nie będzie już potrzebował takiego transportu. Ponadto model bez problemu poradzi sobie z intensywnymi obciążeniami, w tym z biegami w terenie, w lesie czy w parku.
I to też jest duża zasługa pompowanych kół ze sprężynowym zawieszeniem, które są odporne na przebicia, z łatwością pokonują przeszkody i zapewniają płynniejszą jazdę. Wózek wyposażony jest w trzy kółka, a przednie obrotowe z możliwością mocowania w pozycji prostej. Dla wygodnej kontroli podczas biegu producent dodał hamulec ręczny oraz pas bezpieczeństwa na kierownicy. Inaczej Baby Jogger Summit X3 to wygodny wózek z wygodnym systemem składania, dzięki któremu złożoną konstrukcję można umieścić w bagażniku samochodu i zabrać ze sobą w podróż.
Dodatkowo podwozie umożliwia montaż fotelika samochodowego (sprzedawany oddzielnie). Oparcie można regulować w kilku pozycjach, opuszczając się do poziomu. 5-punktowe pasy z miękkimi ochraniaczami utrzymuje fidget i eliminuje ryzyko kontuzji. Kaptur z kilkoma sekcjami i ochroną UV 50+ jest w stanie ukryć się przed oślepiającym słońcem i złą pogodą, a także umożliwia obserwację pasażera podczas podróży przez okno widokowe. Niestety wyposażenie jest raczej skromne - tylko standardowa przegródka na zabawki i zakupy.
Kup Baby Jogger Summit X3
Baby Jogger Summit x Robin Arzón Terenowy wózek do joggingu składany 3-koł | 2 419 zł |
Baby Jogger Gondola Deluxe dla Select i Summit X3 czarny DZI-WPO-BJO-201 | 849 zł |
Baby Jogger, Wózek Spacerowy Summit X3 limitowana edycja Robin Arzon | 1 480 zł |
Baby Jogger, Summit X3, Robin Arzon, sportowy wózek spacerowy, czarny złot | 2 665 zł |
Baby Jogger, Summit X3, wózek, Midnight Black | 2 665 zł |