Obudowa AZZA Noir czarny (CSAZ-130)
Zdjęcia 5 |
AZZA Noir czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup AZZA Noir czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AZZA noir 130 gaming czarny partB0951QLPJH | 344 zł |
Obudowa Azza Noir ARGB (CSAZ-130) | 203 zł |
Linkworld AZZA NOIR 130 | 196 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →