Karta pamięci Axis Surveillance microSDXC 64 GB (5801-951)
Axis Surveillance microSDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Axis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Axis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Axis Surveillance microSDXC
Ceny na Axis Surveillance microSDXC |
---|---|---|---|---|
Axis Surveillance microSDXC 64 GB | od 240 zł | 2 oferty | ||
Axis Surveillance microSDXC 128 GB | od 426 zł | 4 oferty | ||
Axis Surveillance microSDXC 256 GB | od 943 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →