Wentylator wyciągowy Awenta Escudo 150W
Zdjęcia 4 | od 111 do 129 zł Porównaj ceny 3 →Wymiary:150 mm Wydajność:205 m³/h Poziom hałasu:39 dB Funkcje:wyłącznik sznurkowy |
Modyfikacje Awenta Escudo 12
Dane techniczne
Awenta Escudo 150W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Awenta Escudo 150W
Kolor:
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WEB150W fi150mm 205m3/h 18W 230V z wył | 111 zł |
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WEI150W fi150mm 205m3/h 18W 230V inox | 129 zł |
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WES150W fi150mm 205m3/h 18W 230V z włą | 118 zł |
Zamknij
Polecamy