Wentylator wyciągowy Awenta Focus WFA100
Modyfikacje Awenta Focus 3
Dane techniczne
Awenta Focus WFA100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Awenta Focus WFA100
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator łazienkowy Awenta Focus WFA100 fi100mm 85m3/h 8W 230V biały - w | 61 zł |
Front do korpusu i ramki Escudo PES100 srebro | 60 zł |
Wentylator Wyciag. Focus Wfa100 | 76 zł |
Wentylator wyciągowy WFA100 AWENTA | 82 zł |
Front do korpusu i ramki Escudo PES100 srebro | 60 zł |
Wentylator Awenta Focus WFA100 Fi 100mm | 70 zł |
Zamknij
Polecamy