Słuchawki
Awei T15
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Awei T15 |
|
Długa żywotność baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Awei T15
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AWEI Słuchawki Bluetooth 50 T15 TWS Stacja dokująca Czarny Marka AWE0047 | 103 zł |
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.0 T15 TWS + stacja dokująca Czarny ATAWEHBTAWE0 | 103 zł |
Słuchawki dokanałowe AWEI T15 TWS Czarny | 107 zł |
AWEI Słuchawki Bluetooth 5.0 T15 TWS + stacja dokująca Czarny 51915 | 109 zł |
Słuchawki dokanałowe AWEI T15 TWS Czarny | 107 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →