Ekran projekcyjny Avtek Cinema Electric 240
Avtek Cinema Electric 240 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avtek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avtek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avtek Cinema Electric 240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekran projekcyjny AVtek Cinema Electric 240 | 1 299 zł |
Projektory, ekrany, monitory interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kont | 1 249 zł |
Projektory, ekrany, monitory interaktywne - Profesjonalne doradztwo - Kont | 1 389 zł |
Modyfikacje Avtek Cinema Electric 240
Ceny na Avtek Cinema Electric 240 |
---|---|---|---|---|
Avtek Cinema Electric 240 | od 1 249 zł | 3 oferty | ||
Avtek Cinema Electric 270 | od 1 365 zł | 5 oferty | ||
Avtek Cinema Electric 300P | od 1 493 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →