Opona motocyklowa Avon Trailrider 150/60 R17 66H
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Avon Trailrider 150/60 R17 66H 80/90 B 21 " 48 S 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 19 " 57 V 110/80 R 18 " 58 V 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 W 120/80 B 18 " 62 S 120/90 B 17 " 64 S 130/80 B 17 " 65 S 130/80 R 17 " 65 H 140/80 B 18 " 70 S 140/80 R 17 " 69 V 150/60 R 17 " 66 H 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 R 17 " 69 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avon Trailrider 150/60 R17 66H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVON 150/60R17M/C 66H TL TRAILRIDER AV54 0029142831891 | 789 zł |
Avon Trailrider (150/60 R17 66H) 638403 | 682 zł |
Avon Trailrider ( 150/60 R17 TL 66H tylne koło, oznaczenie M+S ) | 689 zł |
Avon Trailrider 66h Tl Trail Rear Tire Posrebrzany 150 / 60 / R17 4240413 | 685 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Avon Trailrider 150/60 R17 66H
Ceny na Avon Trailrider 150/60 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Avon Trailrider 80/90 -21 48S | od 444 zł | 5 oferty | ||
Avon Trailrider 90/90 -21 54V | od 509 zł | 5 oferty | ||
Avon Trailrider 100/90 -19 57V | od 509 zł | 5 oferty | ||
Avon Trailrider 110/80 R18 58V | od 583 zł | 3 oferty | ||
Avon Trailrider 110/80 R19 59V | od 589 zł | 2 oferty | ||
Avon Trailrider 120/70 R17 58W | od 710 zł | 5 oferty | ||
Avon Trailrider 120/70 R19 60W | od 699 zł | 4 oferty | ||
Avon Trailrider 120/80 -18 62S | od 503 zł | 6 oferty | ||
Avon Trailrider 120/90 -17 64S | od 526 zł | 2 oferty | ||
Avon Trailrider 130/80-17 65S | od 617 zł | 1 oferta | ||
Avon Trailrider 130/80 R17 65H | od 669 zł | 3 oferty | ||
Avon Trailrider 140/80 -18 70S | od 639 zł | 3 oferty | ||
Avon Trailrider 140/80 R17 69V | od 786 zł | 3 oferty | ||
Avon Trailrider 150/60 R17 66H | od 682 zł | 4 oferty | ||
Avon Trailrider 150/70 R17 69V | od 720 zł | 4 oferty | ||
Avon Trailrider 150/70 R18 70V | od 709 zł | 4 oferty | ||
Avon Trailrider 160/60 R17 69W | od 749 zł | 4 oferty | ||
Avon Trailrider 170/60 R17 72W | od 859 zł | 5 oferty | ||
Avon Trailrider 180/55 R17 73W | od 931 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →