Subwoofer samochodowy Audison AP 6.5
Audison AP 6.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audison 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audison.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audison AP 6.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audison AP 65 Tief-/Mitteltöner 165 cm AP 65 - SET WOOFER 165mm 1 Paar AP | 371 zł |
AUDISON AP 6,5 GłOŚNIKI 16,5CM WOOFER | 299 zł |
Audison AP 65 2 głośnik niskotonowy 165 cm 70 W 2 omy 60 Hz - 5 kHz seria | 430 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →