Amplituner stereo / odtwarzacz audio Audiolab 6000A Play
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Audiolab 6000A Play
Rodzaj:odtwarzacz sieciowy
Zakres częstotliwości:20 – 20000 Hz
Moc na kanał (8 Ohm):50 W
Moc na kanał (4 omy):75 W
Stosunek sygnału do szumu:110 dB
Wejścia:S/P-DIF, optyczne
Wyjścia:Pre-Amp
Wyjścia dodatkowe:trigger
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne 6000A Play
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audiolab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audiolab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audiolab 6000A Play
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audiolab 6000A Play czarny | 3 999 zł |
Audiolab 6000A Play srebrny | 2 899 zł |
Audiolab 6000A Play | Wzmacniacz Sieciowy | Autoryzowany Dealer Szczecin | 3 999 zł |
Audiolab 6000A Play srebrny | 2 899 zł |
Audiolab 6000A Play czarny | 3 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →