Słuchawki
Audictus Dopamine
Wideo 2Zdjęcia 15 |
Audictus Dopamine |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audictus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audictus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audictus Dopamine
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audictus DOPAMINY 20 BLUETOOTH W Ucho HEADPHONES TWS BT51 MIKROPHON BLACK | 318 zł |
Audictus Słuchawki dokanałowe Dopamine TWS ANC bezprzewodowe z mikrofonem | 133 zł |
Dokanałowe Audictus Dopamine ANC TWS białe SL-BT-AUS-009 | 150 zł |
AUDINST dokanałowe Dopamine TWS ANC bezprzewodowe z mikrofonem z uchwytem | 141 zł |
Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Dopamine ANC Białe | 117 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →